...

o nas

o naszej firmie

Jesteśmy liderem w systemach zabezpieczeń antypoślizgowych

Witamy w Sure Step, firmie która zwróciła szczególną uwagę na problem otaczających nas niebezpiecznych i śliskich posadzek.

Specjalizujemy się w zabezpieczeniach antypoślizgowych wszelkich powierzchni mineralnych. Stosowana przez nas technologia jest unikalna i opatentowana przez laboratoria Interlake Chemicals w Kanadzie.

Formuła Sure Step oparta jest na bazie związków nieorganicznych oraz najwyższej jakości komponentach własnych – której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Wykonane przez nas zabezpieczenia i zwiększony dzięki nim współczynnik tarcia jest najlepiej zauważalny na mokrych powierzchniach, które przestają być śliskie i niebezpieczne zachowując swój dotychczasowy wygląd.

Mokra powierzchnia zabezpieczona technologią Sure Step jest bezpieczniejsza do poruszania się , niż powierzchnia sucha niezabezpieczona .

To fakt nie obietnica.

Zabezpieczenia antypoślizgowe i czyszczenie

Wykonujemy profesjonalne zabezpieczenia antypoślizgowe przeznaczone do twardych powierzchni mineralnych takich jak: płytki ceramiczne i kamienne, gres, terazzo, marmur lub granit.

Hydroizalacja dachów płynną membraną

Hydroizolacja dachów płynną membraną jest skutecznym sposobem ochrony dachów przed wilgocią i wodą. ​

Docieplenia celulozą

Termoizolacja celulozą jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów izolacji budynków.

130+

wykonanych zabezpieczeń

19000+

m2 zabezpieczonej powierzchni

10+

Ponad 10 lat na rynku

100%

zadowolonych klientów

usługi termoizolacji oraz hydroizolacji

Usługi budowlane

SURE STEP

USŁUGI BODOWLANE

Nasza firma zajmuje się również profesjonalnymi usługami budowlanymi w tym  termoizolacją celulozą oraz hydroizolacją dachów płynną membraną.

Profesjonalne zabezpieczenia antypoślizgowe

Wykonujemy profesjonalne zabezpieczenia antypoślizgowe przeznaczone do twardych powierzchni mineralnych takich jak: płytki ceramiczne i kamienne, gres, terazzo, marmur lub granit.

Czyszczenie

Proponujemy Państwu usługi profesjonalnego czyszczenia i odtłuszczania wszelkich powierzchni mineralnych przy użyciu najlepszych i sprawdzonych środków czystości. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zaoferować fachowe, dokładne i w pełni profesjonalne doczyszczenie posadzki z każdego rodzaju zanieczyszczeń.

Zaufali nam

Nasi klienci

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.